Nu samen aan de slag met onze Gratis QuickScan!

Gebruik deze crisis om jouw bedrijf toekomstbestendig te maken

De coronacrisis heeft de economie en samenleving flink op zijn kop gezet. Deze periode is het moment om als ondernemer eens goed in de spiegel te kijken en tijd vrij te maken om je bedrijf toekomstbestendig te maken.
Heb jij als ondernemer jezelf al eens de volgende vragen gesteld:
1. Welke invloed heeft deze crisis op jouw klanten? Waar worden zij mee geconfronteerd?
2. En wat betekent dit voor jouw branche, jouw bedrijf en jou als ondernemer?
3. Kun je door op de oude weg of is er een nieuwe koers nodig?

Het bewust maken van de juiste keuzes, verbeteren van interne processen en overlegstructuren, inspelen op de nieuwe realiteit van een 1,5-meter economie. Dit zijn maar enkele voorbeelden van verbeteringen en aanpassingen die nu nodig kunnen zijn.

Wij helpen je graag de eerste stap te zetten.

Met onze gratis QuickScan gaan we de antwoorden op deze (en nog meer) vragen vertalen naar de juiste acties voor jouw bedrijf en voor jou als ondernemer.

Wil je direct aan de slag? Neem dan contact op met een van de partners in het voor jou dichtstbijzijnde kantoor.

Kantoor Partner
1 Hoofdkantoor
2  Kantoor Nuenen Joop Sprenger
Tel. Nr. 06 109 387 15
E-mail adres joop@z11-made.nl
3  Kantoor Limburg – Midden Frans Perey
Tel. Nr. 06 462 441 36
E-mail adres frans@z11-made.nl
4  Kantoor Limburg – Noord Frank Laenen
Tel. Nr. 06 419 742 09
E-mail adres frank@z11-made.nl
5  Kantoor Breda Frank Luijten
Tel. Nr. 06 132 978 83
E-mail adres f.luijten@z11-made.nl
6  Kantoor De Kempen – A2 gemeenten Rob Mrofcynski
Tel. Nr. 06 106 889 32
E-mail adres rob@z11-made.nl
7  Kantoor Eindhoven Pieter van Oosterhout
Tel. Nr. 06 22 218 633
E-mail adres pieter@z11-made.nl
Dirk Muller
Tel. Nr. 06 51 004 232
E-mail adres dirk@z11-made.nl 
8  Kantoor Rhenen Jan Veenbrink
Tel. Nr. 06 15 62 89 84
E-mail adres jan@Z11-made.nl